Salonul de înfrumusețare Vasilica angajează coafeză | Job

Salonul de înfrumusețare Vasilica din Beclean pune accent special pe calitate, folosește aparatură de ultimă generatie și produse de calitate superioara; toate serviciile sunt prestate de o echipă de profesioniști.
Dacă eşti dornică să te dezvolţi pe plan profesional, îţi place să faci „lumea mai frumoasă” și vrei să faci o cariera din pasiunea ta, atunci te vrem în echipa noastră!

Adresa salonului de înfrumusețare Vasilica
Oraş Beclean, Str. Parcului, Nr. 1, Bloc B, Sc. 2, Ap. 1

Descrierea jobului:

Realizare tunsori și coafuri clasice și moderne, promovarea serviciilor și a produselor disponibile în salon.

Cerințe:

muncitoare;
sociabilă;
atitudine pozitivă;
cunoştinţe de tuns, vopsit, coafat.

Program de lucru:

marți – sâmbătă: 10.00 – 18.00;
duminică și luni – liber.

Beneficii:

pachet salarial motivant (peste media pieței);
bonusuri;
mediu de lucru plăcut.

Misiunea salonului de înfrumusețare Vasilica

Fiecare client care trece pragul salonului de înfrumusețare trebuie să fie pe deplin mulțumit, să se simtă apreciat și bucuros de alegerea făcută.