Angajări agenți de turism lângă Beclean, venitul lunar poate depăși 1000 €

Compania Latino Expres angajează agenți de turism. Dacă ești o persoană proactivă și dorești un job de birou bine plătit te așteptăm în echipa noastră!

Candidatul ideal

  • Ablități de comunicare și planificare;
  • Limba engleză la nivel conversațional, o altă limbă de circulație internațională constituie avantaj;
  • O atitudine proactivă, deschisă, empatică, dornică de dezvoltarea personală;
  • Dorința de a lucra in echipă;
  • Experiența în turism constituie avantaj dar nu este obligatorie;
  • Abilități de vânzare în vederea atragerii de noi clienți și parteneri.

Descrierea jobului

  • Prezentarea curselor de transport în funcţie de destinaţia si preferințele clienților;
  • Promovarea destinaţiior turistice şi propunerea de variante posibile pe baza ofertelor active;
  • Întocmirea şi înregistrarea documentelor conform procedurilor agenţiei;
  • Utilizarea sistemelor proprii de rezervări ale agenției și a altor sisteme de rezervare online;
  • Crearea, menținerea și dezvoltarea relației cu agențiile colaboratoare și firmele deja existente;
  • Atragerea de noi clienți.

Locația jobului

Biroul firmei este situat în satul Coldau, la 10 Km de orașul Beclean.

Salarizare

Salariul fix plus procent din rezervări iți poate aduce un venit lunar de peste 1000 Euro net.

Succes!